FACEBOOK SAYFA BEĞENİSİ NASIL ARTIRILIR?

Yazar: IG Takipçi Satın Al

İlk göz ağrımız Facebook arkadaşlarımızla iletişime geçebildiğimiz, sosyalleşebildiğimiz bir sosyal medya ağıdır. Facebook her gün kendini yenilemekte ve hikaye özelliği, Instagram ile bağlanabilmesi, Messenger özelliği gibi yeni gelen özellikleriyle dikkatleri üzerinde toplamaktadır. Facebook diğer sosyal medya ağlarından en önemli farkı arkadaşlık esasına dayalı olmasıdır. Facebook da arkadaşlarımızla karşılıklı olarak takipleşiriz. Ancak yine de gönderilerimizin beğenilmesini isteriz.

Peki, Facebook sayfa beğenisi nasıl artırılır?
 

  • Kaliteli İçerikler Paylaşmak

Beğenilerinizi organik olarak artırmak istiyorsanız öncelikli yapmanız gereken paylaştığınız içeriklerin kaliteli olmasıdır. Özgün, dikkat çekici ve kaliteli paylaşımlar yapmalısınız. Arkadaşlarınızın sık karşılaştığı paylaşımlarda bulunmanız onların ilgisini çekmeyeceğinden beğenmeyeceklerdir. Bu nedenle gönderi paylaşımlarınızda özenli davranmalısınız.

  • Sayfa İçeriklerine Yorum Yapmak

Beğeni sayısını artırmak için yapabileceğiniz en temel işlemlerden bir tanesi takipçi sayınızı artırmaktır. Takipçi sayınızı artırmak için de kendinizi Facebook da tanıtmanız gerekmektedir. Bunun için sayfa içeriklerine yorum yapmanız sizin tanınmanızı sağlayacaktır. Bu nedenle sayfa içeriklerine mutlaka yorum yapmalısınız. Yaptığınız yorumlar sayesinde daha çok Facebook kullanıcısı sizi tanıyacak, takip edecek ve paylaşımlarınızın beğenilme ihtimali artacaktır.

  • Sayfalarda Tavsiye Edilmek

Facebook beğeni artırmak için destekte alabilirsiniz. Çok fazla sayıda takipçisi olan sayfaların hesabınızı tavsiye etmesi takipçi dolayısıyla da beğeni sayınızı artıracaktır. Sayfalarda tavsiye edilmek için tanıdıklarınızdan rica edebilirsiniz. Ya da bu hizmeti ücretli olarak da yaptırmanız mümkündür. Takipçi sayısı fazla hesaplar hesap tanıtımları için ücret karşılığında reklam hizmeti vermektedir.

  • Facebook Reklamı Vermek

Reklam vermek her zaman için bütün sosyal medya ağlarında önemli olan bir gelişmedir. Reklam vermeniz sizin takipçi sayınızı mutlaka artıracaktır. Bu nedenle çok takipçili Facebook sayfalarında reklam vermenin yanı sıra Facebook ile de reklam verebilirsiniz. Facebook sizin gönderilerinizi öne çıkarmak için reklam teklifi sunmaktadır. İsterseniz bir gönderinizi öne çıkarabilir, isterseniz sayfanızı öne çıkarabilirsiniz. Aldığınız reklam hizmetine göre belli bir ücret kredi kartı hesabınızdan kesilmektedir.

  • Uygulama ve Programlarla Beğeni Artırmak

Takipçi sayısı artırmak, gönderilerin beğenilmesi, gönderilere yorum atılması önem kazanmaya başlayınca birçok yeni uygulama ve program geliştirildi. Yeni geliştirilen bu programlar sayesinde de beğeni artırmanız ve takipçi artırmanız mümkün. Yapmanız gereken tek şey ise uygun programı bulduktan sonra play store kullanarak telefonunuza programı indirmeniz ve takipçi sayısı artırmak için gerekli işlemlerinizi tamamlamaktır. Takipçi sayınızı artırmanız aynı zamanda beğeni sayınızı da artırmanızı sağlayacaktır.

  • Beğeni Satın Alabilirsiniz

Gönderilerinizin beğenilmesi için illa ki önce takipçi artırma ve takipçi sayınıza bağlı olarak beğeninizin artması gibi bir yola gitmeyebilirsiniz. İsterseniz doğrudan takipçi artırma odaklı çalışabilirsiniz. Bu durumda internette birçok sitede beğeni satışı yapılmaktadır. Ayrıca forumlarda da bu işi yapan ve bireysel çalışan birçok kişi bulunmaktadır. Bu kişilerden de yardım alabilirsiniz.