Bilinmeyen Instagram Özellikleri

Yazar: IG Takipçi Satın Al

BİLİNMEYEN INSTAGRAM ÖZELLİKLERİ

Son yılların en popüler uygulaması Instagram’ı kullanmak kolay olsa da gizli, gözden kaçan ipuçları ile daha aktif olmak elinizde. Daha çok beğeni, yorum, takipçi elde etmek için Instagram hakkında bilmeniz gereken çok şey var.

Instagram yeni özellikleri ile gün geçtikçe daha çok kullanıcıyı cezbetmeye de devam ediyor. Gönderilerini kaçırmak istemediğiniz Instagram hesaplarından uyarıları etkin hale getirmeniz yeterli olacaktır. Bunun için de uyarıları almak istediğiniz profil sayfasını açmanız, seçenekler düğmesine basmanız gerekmekte.

Kullanışlı Instagram Uygulamaları

Gönderi uyarılarını etkinleştir sekmesine tıkladığınız da istediğiniz kişinin paylaşımlarını rahatlıkla alabilirsiniz. Başkalarının fotoğraflarındaki etiketleri kaldırmalısınız. Başkalarının fotoğraflarında etiketlediyseniz ve hoşunuza gitmediyse fotoğrafa gitmeniz de son derece önemlidir. Fotoğraf seçenekleri üzerine dokunarak beni fotoğraftan kaldır üzerine dokunmak ya da profilimde gizle seçeneği kullanılabilir. Arama geçmişi kısmını ise seçenekler çarkına dokunup listenin en altına kaydırarak arama geçmişini temizle sekmesi üzerine dokunulmalıdır.

Hayatınızı Kolaylaştıracak Öneriler

Beğendiğiniz gönderileri görmeniz de Instagram da mümkün olacaktır. Düzenleme araçlarına ulaşmak da filtrelerle yetinmeyenler için muhteşem olacaktır.

Instagram hakkında ilginç bilgiler de kısa sürede feomen hale gelmenizi sağlayacaktır. Fotoğrafı seçtikten sonra ekranın altında, filtrelerin yanında düzenle seçeneğine dokunmalısınız.

  • Kontrast,
  • Parlaklık,
  • Yapı,
  • Sıcaklık,
  • Renk dolgunluğu,
  • Gölgeler de değiştirilebilmektedir.

Veri kotanızı hızla tüketmemek için de daha az veri kullanmanız gerekmektedir.

Instagram Hakkında Bilmedikleriniz

Profesyonel ve kişisel hesapları da ayarları açarak liste sonunda ki hesap ekle seçeneğine tıklanarak hesaplar uygulamaya eklenmelidir. Instagram takipçi listesi de kısa sürede popüler olmanızı sağlamaktadır. Instagram özellikleri kısa sürede popüler olmanızı, etkili şekilde kullanmanızı da sağlamaktadır. Instagram hakkında ilginç bilgiler de kullanımınızı daha da rahatlatacaktır. Kolaj oluşturmak da yakın zamanlara kadar başka araçlarla oluşturulurken günümüz de Instagram hesabında da kullanılır hale geldi. Instagram da gönderilerinizin ilgi çekeceği Boomerang uygulamalarını kullanarak daha çok takipçi ve beğeni almak mümkün hale geldi.

Doğru Kullanımla Popüler Olmak

Aktif hashtagleri bularak rahatlıkla kullanmanız da doğru araçlar sayesinde olacaktır. Instagram uygulamasında diğer kullanıcılara ulaşıp başarılı olma yolu doğru hashtag kullanmaktan geçmektedir.

Instagram bilinmeyen özellikleri 2019 senesinde de fazlalaştı. Kullanmaktan hoşlanmadığınız filtreleri de gizlemeniz çok kolay hale geldi. Instagramın yeni özellikleri bilinerek doğru şekilde kullanımı gerçekleşebilir. Filtreler de ayarlar kısmına tıklayarak kullanmak istemediklerinizde tik işaretinizi kaldırmanız yeterli olacaktır. Başka insanların sizi etiketlediği kötü fotoğraflarını da gizleyebilirsiniz.

Instagram’da Popüler Olmak İçin

Kolaj, grafik oluşturmak da son derece etkili olacaktır. Hashtag oluşturmak da son derece önemlidir. Instagram hesabını Facebook sayfasında paylaşmak da etkili olacaktır. Instagram kısaltmaları bilinerek Instagram kullanımı etkili hale de getirilebilir. Instagram profilinin güncel olması, trafik oluşturulması gerekmektedir. İlgi çeken fotoğraflar paylaşımlarda yer almalıdır. Fotoğrafların kaliteli olması takipçileri de hızla artıracaktır.

  • Network yapmak,
  • Dikkat çeken paylaşımlar yapmak
  • Beğenilen fotoğraflara yorum yapmak da önemlidir.